Vitajte v našem obchode!

Sme obchod z Českej republiky a sme schopný posielat náš tovar i k Vam, na Slovensko. Kedykoĺvek chcete u nás niečo kúpiť, choďte tadiaĺto na náš eshop

V pravo hore nájdete ikonky , na ktorých si možte zameniť české koruny za eura a ČR za Slovensko. 

Kúpený tovar posielame cez Zásilkovnu, ktorá pôsobí na českom trhu a doručuje zásielky na Slovensko v spolupráci so slovenskou poštou. 

Doručenie vratane všetkých poplatkov i dobierky je :

zásielka do 1 kg .... 5,99 Eur

zásielka do 2 kg......7,99 Eur

zásielka do 5 kg..... 8,99 Eur

Môžete nám tiež napísať e-mail na adresu obchod@happyeat.com v prípadě akýchkoľvek problémov.

Ďakujeme za Váš nákup.

Semienko rastliny prebudenej k životu vodou a svetlom v sebe obsahuje nesmiernu silu. Takú, ktorá umožní, aby sa z malého semienka stala veľká rastlina.

Náš obchod vám ponúka možnosť využiť ju vo svoj vlastný prospech. Prinášame vám možnosť pestovať si doma svoje vlastné čerstvé klíčky, a to bez ohľadu na počasie.

Konzumácia klíčkov prináša človeku obrovské benefity. Vedeli o nich už starí Číňania a Egypťania. O to viac, čím je dnešná doba odlišná od dôb našich predkov, je nadmieru rozumné starať sa o to, čo svojmu telu na konzumáciu dávame.

Naklíčené semienka majú veľký energetický obsah a zároveň sú nízkokalorické a majú nízky glykemický index. Tým všetkým prispievajú snahám o redukciu tukov v tele. 

Klíčením sa maximalizuje využiteľnosť minerálov a stopových prvkov rastliny. Vytvárajú sa enzýmy nutné pre ľudské telo na správne fungovanie. Konzumácia klíčkov naše telo regeneruje, chráni pred vonkajšími škodlivými vplyvmi, posilňuje a omladzuje. 

A navyše, klíčky sú skrátka skvelé, čerstvé a chrumkavé a chutia skvelo. Ako samostatný šalát alebo súčasť šalátu, ako doplnenie sendvičov a desiat. Ako zdravé raňajky s chlebom a syrom. Ako zahnanie malého hladu pred spaním. Klíčky sú skvelé aj tým, že si ich vypestujete sami zo semienok Happyeat, ktoré sú vypestované v bio kvalite a kontrolované proti prípadnému poškodeniu. 

Navštívte náš e-shop a vyberte si podľa chuti. S prípadnými otázkami vám radi poradíme.

Váš Happyeat.